Formacioni zyrtar i Kosovës ndaj Qipros

schedule19:30 - 27 Shtator, 2022

schedule 19:30 - 27 Shtator, 2022

Kosova dhe Qipro do të përballen sonte në kuadër të Ligës së Kombeve.

Tashmë pa objektiva për ta fituar grupin, Kosova synon fitoren që të mbetet në Ligën C dhe të mos bie në një ligë më poshtë.

Formacioni zyrtar i Kosovës:

Kosova: Ujkani, Hadërgjonaj, Rrahmani, Kryeziu, Rrudhani,Fazlijii, Muslija, Celina, Rashani, Muriqi, Zeneli. /G.D abcnews.al/