Formacionet zyrtare Vllaznia-Bylisi: Luhet për një biletë në çerekfinale të Kupës së Shqipërisë

schedule12:55 - 3 Shkurt, 2023

schedule 12:55 - 3 Shkurt, 2023

Vllaznia pret në Shkodër Bylisin për një biletë në çerekfinale të Kupëes së Shqipërisë, me shkodranët që fituan ndeshjen e parë me rezultatin 0-2.

Shkodranët janë më të favorizuar pas sfidës së parë dhe janë me një këmbë në fazën tjetër.

Nga ana tjetër, ballshiotët do të luajnë shanset e tyre dhe do të bëjnë gjithçka për t’u kualifikuar për më tej.

FORMACIONET ZYRTARE:

VLLAZNIA: Qarri, Kruja, Shehi, Gurishta, Hakaj, Alivoda, Heriç, Marku, Smajli, Kaina, Hoxhaj.

Trajner: Mirel Josa

BYLIS: Teqja, Trumçi, Janku, Adili, Zguro, Qoshku, Maçolli, Felipe Soza, T. Doi, Kaçorri, Qardaku.

Trajner: Naxhi Shensoi