Formacionet zyrtare Kukësi-Tirana: Verilindorët shpresojnë te rezultati pozitiv, kryeqytetasit synojnë shkëputjen

schedule12:50 - 29 Janar, 2023

schedule 12:50 - 29 Janar, 2023

Verilindorët janë në vend të fundit të renditjes dhe duan të ikin sa më shpejtë nga aty.

Gjithsesi përballë do të kenë liderin e kampionatit, me bardheblutë që kërkojnë të ruajnë distancën me ndjekësit.

FORMACIONET ZYRTARE:
KUKËSI: Halimi, Ndreca, Bytyqi, Lamçe, Mbarak, Sh. Taipi, Basha, Gj. Taipi, Ebert, Ovusu, Barbosa.

Trajner: Rr. Hallaçi

TIRANA: Bekaj, Toshevski, Ismajlgeci, Behiratçe, Përgjoni, Deliu, Aleksi, Hila, Hasani, Nikqi, Patrik.

Trajner: O. Shehi