Formacionet zyrtare Kukësi-Erzeni, verilindorët në kërkim të “shpëtimit”

schedule12:42 - 22 Janar, 2023

schedule 12:42 - 22 Janar, 2023

Kukësi do të presë në shtëpi skuadrën e Erzenit, një ndeshje e vlefshme për raundin e 17-të të Superligës së Shqipërisë, e cila do të luhet në orën 13:00.

Kukësi aktualisht ndodhet në vendin e fundit të tabelës me 16 pikë, ku në pesë ndeshjet e fundit regjistrojnë 1 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje.

Nga ana tjetër, Erzeni ndodhet në vendin e 5-të me 23 pikë, ku në pesë ndeshjet e fundit regjitstrojnë 1 fitore, 3 barazime dhe 1 humbje./h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare: