Formacionet zyrtare: Holandë-Belgjikë

schedule19:37 - 25 Shtator, 2022

schedule 19:37 - 25 Shtator, 2022

Holanda dhe Belgjika do të përballen sot në 20:45 të Ligës A të Kombeve.

FORMACIONET ZYRTARE: