Formacionet zyrtare: Francë-Danimarkë

schedule19:39 - 25 Shtator, 2022

schedule 19:39 - 25 Shtator, 2022

Franca dhe Danimarka do të përballen sot 20:45, për Ligën e Kombeve.

Formacionet zyrtare:

Franca: Areola – Upamecano, Saliba, Badiashile – Pavard, Tchouameni, Camavinga, Mendy – Griezmann, Mbappe, Giroud.