Formacionet zyrtare Atalanta-Napoli, zikaltërit e Bergamos në misionin për të ndalur ekipin e Spallettit

schedule17:11 - 5 Nëntor, 2022

schedule 17:11 - 5 Nëntor, 2022

Pas pak në Bergamo, Atalanta do të presë Napolin e furishëm që nuk ka të ndalur këtë sezon.

Aktualisht, Atalanta ndodhet në vendin e dytë në tabelë në kuotën e 27 pikëve, 5 pikë më pak se kryesuesit, Napoli të cilët ndodhen me 32 pikë.

Napoli ka një ecuri të jashtëzakonshme këtë sezon, ku në 12 ndeshje këtë sezon në Serie A, ka 10 fitore, dy barazime dhe asnjë humbje./ h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare: