Flasin vjehrra dhe vjehrri që kapën “mat” nusen e djalit duke tradhtuar, ndiqni sonte rrëfimin e tyre për “Piranjat”

schedule12:51 - 31 Maj, 2022

schedule 12:51 - 31 Maj, 2022

Të gjithë e kemi ndjekur ngjarjen famëkeqe të Librazhdit, ku nusja u dhunua dhe u ekspozua publikisht pas tradhtisë bashkëshortore.

“Piranjat” e kanë ndjekur rastin, dhe kanë pyetur personazhet e videos, vjehrrën, vjehrrin dhe vëllain e tij për rastin në fjalë.

Mesa duket, ideja e një kamere që i ndiqte nga mbrapa dhe fama mbarëkombëtare nuk u pëlqente, dhe përpiqeshin ta evitonin.

Na ndiqni sot në orën 21:01 në ABC dhe në 22:31 në T7. Emisionin mund ta gjeni edhe në website-in apo aplikacionin abcnews.al.