Fitim Zekthi koordinator kombëtar për komunikimin në PD

schedule22:00 - 8 Mars, 2021

schedule 22:00 - 8 Mars, 2021

Analisti Fitim Zekthi do të jetë koordinator kombëtar për komunikimin social dhe politik të Partisë Demokratike në Zgjedhjet e 25 Prillit. Lajmi bëhet me dije nga burime pranë PD.

Në vitin 2017, Zekthi kandidojë në siglën e Partisë Demokratike i gjashti në qarkun e Elbasanit.

Lista e kandidatëve të Partisë Demokratike në qarkun e Elbasanit kryesohet nga sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi, i ndjekur nga shkrimtarja Flutura Açka./mv.abcnews.al