Firmosi divorcin, Kim Kardashian e zhgënjyer që s’e shpëtoi dot martesën

schedule15:23 - 23 Shkurt, 2021

schedule 15:23 - 23 Shkurt, 2021

Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga Kanye West pas gati shtatë vjet martesë. Ylli televiziv konfirmoi thashethemet që qarkullonin prej më shumë se një muaji se marrëdhënia e tyre tashmë kishte marrë fund. Një burim pranë Kardashian u shpreh se: “Megjithëse Kim dhe Kanye janë ndarë prej muajsh, ishte ende emocionuese që Kim të kërkonte divorc.”

Burimi shtoi më tej se ylli i “Keeping With The Kardashians” ndihet e zhgënjyer për shkak se nuk ishte në gjendje të shpëtonte martesën e saj. “Ajo e kaloi fundjavën duke u kujdesur për veten dhe fëmijët e saj. Po kalon kohë me nënën, motrat dhe nuk ka punuar. Të gjithë e kanë mbështetur. Kim ndihet shumë me fat që është e rrethuar nga familja e saj e madhe.”

'Kim nuk është shprehur nëse do ta heqë apo jo' West 'nga marka e saj,' tha një tjetër burim për E !.  'Nëse ajo do ta linte atë, do të ishte për të që të ndajë të njëjtin mbiemër me fëmijët e saj.  Fëmijët e saj dhe lumturia e tyre janë përparësia e saj kryesore.  Ajo është shumë mbrojtëse ndaj tyre. '

Një burim tjetër u shpreh për “Daily Mail”: Kim është padyshim e trishtuar, por ajo ndihet e sigurt për vendimin e saj për t’u divorcuar, sepse e di që kjo është më e mira për veten dhe familjen e saj. Ata tashmë është ndjerë e divorcuar për muaj me radhë,” Kim dhe Kanye kanë jetuar veçmas prej muajsh, por shqetësimi i saj kryesor janë 4 fëmijët e tyre. /abcnews.al

Vështirësitë familjare: Kim dhe Kanye kishin jetuar veçmas, por shqetësimi i saj kryesor tani është për katër fëmijët e tyre - North, shtatë, Saint, pesë, Chicago, tre dhe Psalm, 21 muaj