Acarohet situata, momenti kur Marku shtyn fuqishëm kundërshtarin (VIDEO)

schedule16:00 - 23 Shtator, 2021

schedule 16:00 - 23 Shtator, 2021

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë, por sfidaq është ndezur që tani.

Marku ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes si dhe e ka paralajmëruar që do ta mposhtë atë.

Madje ai ka tentuar edhe që ta sulmojë atë, ku për një moment i dha një shtyjre të fuqishme. /abcnews.al/