Fifi pranon se është në një lidhje prej 2 vitesh: Si ma ka fituar zemrën djali

schedule08:50 - 9 Janar, 2021

schedule 08:50 - 9 Janar, 2021

Fifi ka pranuar më në fund se është e dashuruar, por duke thënë se nuk është në një lidhje.

Përmes një mini-interviste të realizuar me ndjekësit në Instastory, ajo i ka surprizuar të gjithë me deklaratat.

Këngëtarja ka treguar se prej 2 vitesh e gjysmë ka rënë në dashuri me sytë e tij dhe sërish habit me përgjigjen e rradhës. “Si e ka fituar zemrën tënde ky djali?”, “Duke i dhuruar dashuri” përgjigjet ajo.

“Më mirë të lëndohem unë sesa ai”, shprehet Fifi duke na treguar dhe tatuazhin që ka dedikim për personin e zemrës.