Fifi akuzon S4MM dhe Fajt se vodhën klipin, reagojnë reperët me ironi

schedule23:50 - 5 Shkurt, 2021

schedule 23:50 - 5 Shkurt, 2021

Këngëtarja e njohur Fifi ka akuzuar dy reperët S4MM dhe Fajt, të cilët sipas saj i kanë kopjuar idenë e klipi “Limonat”.

Përmes një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë skena nga këngë e dyshes, duke thënë se ky klip ngjason me diçka tjetër.

Më pas në një tjetër postim këngëtarja shpërndau klipin e këngës “Limonada” ku shihen skena të njëjta.

“Kam inspiruar ndër vite, e them pa modesti. A bënë të më dekoroni të pakën për inspirim”, është shprehur Fifi.

Ndërkaq, që të dy reperë kanë reaguar në rrjete sociale, ndërsa S4MM me ironi ishte shprehur se kjo e fundit është inspirim im.

Ndërsa, Fajt është deklaruar se është reper, kurse për dekorata ajo duhet të drejtohet diku tjetër./abcnews.al