Fier, Armando Subashi: Pati shumë demokratë që donin të më jepnin votën

schedule13:10 - 1 July, 2019

schedule13:10 - 1 July, 2019

Kandidati fitues i Fierit Armando Subashi në fund të numërimit tha se ditën e dielë kishte shumë demokrate që donin të votonin për të. Dhe nëse ata do merrnin pjese në zgjedhje, sipas Subashit do të kishte më tepër vota./ABC News Albania 24/7