Feston sot ditëlindjen, Carla Bruni zbulon moshën e saj në mënyrën më të thjeshtë

schedule19:41 - 23 Dhjetor, 2020

schedule 19:41 - 23 Dhjetor, 2020

Ish-zonja e parë e Francës dhe ish-supermodelja, Carla Bruni, sot feston ditëlindjen. Ajo ka zgjedhur një mënyrë tjetër për të zbuluar moshën e saj.

Bukuroshja italo-franceze ka postuar disa orë më parë në llogarinë e saj në Instagram, një foto të saj me numrin 53 të shkruar në supe.

Në këtë mënyrë, Carla i ka uruar dhe vetes ditëlindjen. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carla Bruni (@carlabruniofficial)