Feston sot ditëlindjen, por nuk ta besoni sa vjeç mbush Tuna

schedule11:34 - 14 Korrik, 2020

schedule 11:34 - 14 Korrik, 2020

Këngëtarja e dashur për rininë shqiptare, Tuna feston sot ditëlindjen.

Ndoshta askush nuk e beson, por ajo edhe pse në super formë dhe nënë e një djali mbush plot 35 vite.

Të shumta kanë qenë urimet për Tunën, ku nuk kanë munguar as nga personazhet e njohur si këngëtarja Arilena  Ara apo Ylli Limani.

Mirëpo, publiku është kurioz të dijë se çfarë dhuratash ka marrë ajo, pasi vetë këngëtarja nuk ka publikuar asnjë të tillë. Gjithçka mbetet për t’u parë në orët në vijim./abcnews.al

\

\\