Festa e “çmendur” e Leonardo DiCaprios në jahtin 150 milionë dollarësh, morën pjesë 100 vajza pa të brendshme

schedule17:38 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 17:38 - 2 Dhjetor, 2022

Leonardo DiCaprio ka marrë pjesë në një festë të “çmendur” të organizuar në një jaht luksoz, ku ishin të pranishëm disa personazhe të njohur dhe shumë modele. Ylli i “Titanic” u pa në jahtin luksoz të miliarderit bioteknologjik Ernesto Bertarelli prej 150 milionë dollarësh, Vava II.

Page Six raporton se festa në Miami në të cilën mori pjesë DiCaprio filloi pas mesnate dhe ishte në lëvizje të plotë rreth orës 5 të mëngjesit, me Venus dhe Serena Williams të pranishëm. Pjesëmarrës të tjerë të shquar përfshinin Jared Leto, Vito Schnabel, Reilly Opelka, Vivi Nevo dhe Paolo Zampoli.

E njëjta media pohon se kishte diçka në rreth 100 modele të pranishme gjithashtu. Siç theksoi një burim: “Unë fjalë për fjalë nuk kam parë më shumë modele në jetën time, askush nuk dukej ‘normal’. Ishte një grup vajzash që kishin veshur fustane me rruaza pa asgjë poshtë, pa të brendshme. Mund të shihje gjithçka”. /abcnews.al