Fejohet Rita Ora? Këngëtarja nxit sërish spekulimet

schedule13:49 - 14 Shtator, 2021

schedule 13:49 - 14 Shtator, 2021

Një ndër çiftet që tërhoqën vëmendjen në Met Gala 2021 ishin padyshim dhe Rita Ora dhe Taika Waititi. Këngëtarja 30-vjeçare dukej e mrekullueshme me veshjen nga Prada, zbukuruar tërësisht me xixa, por përtej kësaj, një detaj tjetër ra në sy.

Mahnitëse: Rita Ora shkëlqeu një fashë argjendi me gaz në gishtin e saj të fejesës, teksa shoqërohej me bukuroshen e saj Taika Waititi në Met Gala 2021 të hënën mbrëma

Unaza që ajo mbante në gisht. Në fillim të këtij muaj, Rita shtoi dyshimet për një fejesë të mundshme pasi publikoi një foto në Instastory të dorës së saj, ku kishte mbuluar gishtin e unazës me një emoji.

E pabesueshme: Këngëtarja, 30 vjeç, i hodhi poshtë barkun e saj me një crop top dhe një skaj të gjatë që përputhej teksa shkëlqente gjatë paraqitjes së saj në tapetin e kuq me producentin, 46

Këngëtarja dhe Waititi fillimisht ndezën thashethemet se po takoheshin në prill të këtij viti kur Ora postoi një seri fotografish të çiftit në Instagram. Në gusht, ata bënë debutimin e parë si çift në premierën e The Suicide Squad në Los Angeles.

Band: Ajo mbante një unazë fejese në gishtin e saj

Ajo tregoi barkun e saj të tendosur dhe figurën e jashtëzakonshme në veshjen e dobët, e cila ishte zbukuruar me xixa në ngjarjen ku tema ishte In America: A Lexicon of Fashion.

/abcnews.al