“Është interesaxhi”, Ilir Shaqiri i përgjigjet Tan Bramës: Ata që të urrejnë…

schedule19:50 - 13 Qershor, 2022

schedule 19:50 - 13 Qershor, 2022

Ilir Shaqiri ka reaguar pas deklaratës së Tan Bramës se i shkruante vetëm për interes. Ish banori i “Big Brother VIP”, tha se balerini nuk e pyeste as për familjen por vetëm kur kishte interes. Megjithatë, fituesi i BB VIP pretendon të kundërtën e asaj që kanë thënë Tani.

Panorama Plus ka publikuar mesazhet mes Tanit dhe Ilirit, ku ky i fundit pretendon se kanë pasur komunikim. “Unë ju thash se isha me xhirimet e një klipi, më beso. Sinqerisht, edhe te Big Mama, kam pasur po ashtu 3 ditë xhirime më beso. Unë ju dërgova edhe video!”- i shkruan Tani.

Por, mesa duket, fituesit të “Big Brother VIP”, nuk i del inati ndaj koreografit. Ai ka publikuar një thënie krahas një fotoje të tij, ku thuhet: “Respektoji ziliqarët tuaj. Ata janë në fakt personat që mendojnë se jeni më i mirë se ata.”

/abcnews.al