“Është e mirë dreqi”, Albani i bën dedikimin special Miriamit

schedule16:04 - 23 Dhjetor, 2021

schedule 16:04 - 23 Dhjetor, 2021

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku. Ata janë së bashku prej më shumë se një dekade dhe kanë dy fëmijë, Amelinë dhe Duamin.

Çifti nuk ngurojnë që herë pas here t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Pak minuta më parë, Albani ka ndarë në Instagram një foto, ku shfaqet duke puthur Miriamin.

“Eshte e mire dreqi”, ka shkruar ai, duke marrë shumë komente nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Kujtojmë që rreth një muaj më parë, çifti publikuan këngën “Zemër përmbi zemër”, e cila u prit mjaft mirë nga dëgjuesit./abcnews.al