Ermal Mamaqi zbulon mesazhet ‘fyese’ me Elvana Gjatën: Nga Whatsapp im personal (FOTO)

schedule14:05 - 3 Korrik, 2020

schedule 14:05 - 3 Korrik, 2020

Producenti Ermal Mamaqi dhe këngëtarja Elvana Gjata kanë një shoqëri shumëvjeçare me njëri-tjetrin.

Here pas here ata janë parë bashkë jo vetëm në skenë, por edhe në jetën private.

Si dy tipa me plot humor, Ermali dhe Elvana nuk ngurojnë të bëjnë publikisht edhe batuta të ndryshme.

Së fundmi, Ermali ka publikuar disa mesazhe nga Whatsapp, të cilat i konsideron ‘fyese’ , ku këngëtarja i shkruan: “Po Joeli pse del vetëm me qenin në foto”.

Ndërsa Mamaqi pasi e ‘ka diskriminuar’, ia kthehen:  “Zbulohen të tjera mesazhe fyese nga Elvana Gjata dhe këtë herë në whatcupin personal timin. Edhe gocën time personale ta kisha nuk do e fussha në shpi. Po iki të pi gotën e kosit thash. Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii….. Ja pra miq…”./abcnews.al