“Erdhi pranvera fëmijë”, Bora Zemani shfaqet më e lumtur se kurrë, ç’po ndodh?

schedule11:51 - 25 Shkurt, 2022

schedule 11:51 - 25 Shkurt, 2022

Bora Zemani është tashmë kryefjala e mediave rozë. Çdo postim që ajo bën merr gjithmonë vëmendje. E njëjta gjë ka ndodhur pak minuta më parë, kur Bora ka ndarë disa shumë joshëse në Instagram.

Ajo ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e saj teksa tregon dukjen e thjesht në përditshmëri.

Po ashtu, vihet re që duket mjaft e lumtur duke lajmëruar edhe ardhjen e pranverës.

“Erdhi pranvera fmi…”, ka shkruar Bora krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Ndërkohë, së fundmi, Zemani ka qenë pafund e komentuar, veçanërisht pas ndarjes së Donaldit nga Beatrix. Nuk dihet ende nëse ajo dhe aktori kanë pasur një takim pas daljes së tij nga “Big Brother VIP”./abcnews.al