“Erdhe si bekim në jetën time”, Adrola Dushi i dedikon fjalët prekëse “mikut” të saj më të ngushtë

schedule20:26 - 26 Nëntor, 2020

schedule 20:26 - 26 Nëntor, 2020

Dita e sotme është e veçantë për modelen shumë të pëlqyer Adrola Dushi.

Djali i saj, Troi, ka ditëlindjen dhe mbush 7-vjeç. Nuk kishte se si të mungonte një urim nga modelja, e cila ka publikuar në Instagram një foto shumë të ëmbël me të birin dhe i ka kushtuar disa fjalë vërtetë prekëse.

“Para 7 vitesh, ne kete date dhe kete ore une preka mrekulline me dore. O Fryma ime, m’u befsh 100 vjec. Ma gezfosh cdo dite ne jete se pervecse je gjeja me e bukur qe me kane pare syte, je dhe njeriu me i shenjte qe une njoh. Ti erdhe si bekim ne jeten time, se, pavaresisht cdo gjeje qe sjell jeta une e di qe me duhet te qendroj e forte pikerisht qe syve te tu plot jete t’mos ju humbase shkelqimi. Asnje nate nuk mund t’i mbyll syte pa falenderuar Zotin per ty. Ti je jeta ime, shoku me i mire i mamit dhe ne te dy bashke do ja dalim ne cdo gje. Happy birthday biri im!”, shkruan Adrola krahas fotos.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Kujtojmë që modelja ka treguar se ka krijuar një raport shumë të ngushtë me të birin, veçanërisht pas ndarjes nga bashkëshorti i saj. l.k/abcnews.al