Eni Koçi reagon për protestën kundër Vuçiçit: Jam e lumtur që sot e gjithë Shqipëria i thotë jo

schedule22:05 - 20 Dhjetor, 2021

schedule 22:05 - 20 Dhjetor, 2021

Pa reperit Stresi, edhe këngëtarja Eni Koçi ka dal kundër ardhjes së presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, në kuadër të nismës “Ballkani i Hapur”.

LEXO EDHE: “Kosova është Shqipëri”, Stresi del në protestë në gjendje jo të mirë shëndetësore

Ajo ka shpërndarë një fotografi nga protesta, ku shkruar se është e lumtur që e gjithë Shqipëria i ka thënë jo këtij projekti.

“Krenare. Kundër ‘Ballkanit të hapur’. Jam e lumtur që sot e gjithë Shqipëria i thotë jo këtij projekti. Sot, i gjithë populli shqiptar po refuzon masivisht këtë projekt.

Serbia dhe të tilla marrëveshjesh nuk do të pranohen kurrë nga ne”, ka shkruar Eni në Instastory./abcnews.al