Endri Tafani intervistë në ABC News

schedule21:20 - 25 Janar, 2018

schedule 21:20 - 25 Janar, 2018

I ftuar në ABC News, Endri Tafani ka folur LIBRA-n dhe disa nga çështjet më të rëndësishme të lidhura me këtë parti.

I zgjedhur si drejtuesi i ri i LIBRA-s, Tafani foli për dorëheqjen e Ben Blushit, por edhe për përjashtimin e Mimoza Hafizit, si dy nga personalitetet që sollën edhe themelimin e LIBRA-s./abcnews.al