Emma Stone i jep fund beqarisë, detaji që shtoi dyshimet

schedule09:45 - 24 Shtator, 2020

schedule 09:45 - 24 Shtator, 2020

Emma Stone i ka dhënë fund beqarisë me regjisorin Dave McCary. Burime për Page Six kanë bërë me dije se dyshja janë martuar në fshehtë dhe larg vëmendjes së mediave, dyshime që lindën para disa javësh pas ata u fotografuan me unaza në gisht.

Ata njoftuan fejesën e tyre dhjetorin e kaluar përmes një postimi në rrjete sociale. Dyshja kishte planifikuar të martohej në Mars, por iu desh ta shtynin ceremoninë për shkak të pandemisë.

Man and wife: Emma Stone and her fiance Dave McCary are reportedly now man and wife. The 31-year-old actress and the 35-year-old Saturday Night Live segment director wed recently, according to a Wednesday report from PageSix

Dyshimet se aktorja i ka dhënë fund beqarisë lindën që në maj të këtij viti, pasi Stone kishte ndërruar unazën e saj të fejesës me një tjetër. Megjithatë, Emma nuk ka komentuar ende publikisht mbi thashethemet e dasmës. xh.d/abcnews.al

Rings on! This comes after the power couple were seen wearing matching wedding bands on their rings fingers earlier this month

Another sign: Here the La La Land actress is seen with her band on as she wears baggy clothes