Emisioni “Pressing”, 17 Qershor 2019

schedule11:54 - 18 Qershor, 2019

schedule 11:54 - 18 Qershor, 2019

Në këtë puntatë të emisionit “Pressing” u diskutua rreth merkatos së klubeve shqiptare për ndeshjet në Kupat e Europës.

Të ftuar në studio ishin: Jeton Selimi, gazetar; Eno Skarç, gazetar; Jurgen Zela, gazetar dhe Andi Matraxhiu.