Elvana Gjata zbulon detaje të reja nga dueti me artistët ndërkombëtarë

schedule14:26 - 21 Korrik, 2021

schedule 14:26 - 21 Korrik, 2021

Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Këngëtarja shqiptare ka publikuar se disa sekuenca nga klipi i këngës me titull “Papa”do të publikohet ditën e premte.

Elvana ka qenë mjaft aktive me projekte këtë verë dhe ko të jetë kënga e tretë që do të sjellë. Pas suksesit të këngës “Loti”, Elvana publikoi dhe bashkëpunimin me Ylli Limanin. Ata sollën dy këngë në një me titull “E di x Marre”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

/abcnews.al