Elvana dhe Ledri më të afërt se kurrë

schedule10:15 - 8 Mars, 2022

schedule 10:15 - 8 Mars, 2022

Ndonëse kanë kaluar disa vite nga publikimi i këngës “Mike”, Elvana dhe Ledri vazhdojnë të mbajnë koncerte së bashku.

Madje, së fundmi, reperi ka bërë një gjest që është kthyer viral në rrjet. Teksa ka ftuar Elvanën në skenë, Ledri merr një trëndafil dhe ia dhuron asaj. Ky gjest i papritur dhe miqësor ka bërë që të pranishmit të brohorasin./abcnews.al

@iconelvana Elvana & Ledri😍 #elvanagjata #elvanez #shqipe #ledrivula #elvana #kosovo #mike #albania #foryou #fypシ #shqip #fyp #foryouu ♬ original sound – ElvanaGjata