Elona Guri feston ditëlindjen, LSI urim special

schedule10:01 - 8 Mars, 2021

schedule 10:01 - 8 Mars, 2021

Grupi i Lëvizjes për Integrim më Durrës kanë uruar në mënyrë special përfaqësuesen e tyre Elona Guri.

Përmes një video mesazhi të publikuar në Facebook, ato urojnë ditëlindjen mbështetëses dhe frymëzueses së tyre Guri.

Ndërkohë pak ditë më parë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zyrtarizuar dhe emrin e Gurit si kandidate kryesore në listat e saj në Durrës.

Gëzuar Ditëlindjen Elona Guri

Gëzuar për kampionen e LSI Durrës, për 1️⃣-in e LSI, mbështetësen e fortë të rinisë, frymëzuesen tonë, miken tonë të dashur, zërin e banorëve të Durrësit, udhëheqësen e ekipit fitues të LSI, ekipit që e krenon qytetin tonë, ekipit të Fitores së Madhe!

LSI Durrës

#DurresiShtepiaJuaj”, thuhet në postimin e LSI-së dega Durrës. /abcnews.al