Elita Rudi rikthehet në ekran pak muaj pasi u bë nënë

schedule19:39 - 30 Nëntor, 2021

schedule 19:39 - 30 Nëntor, 2021

Elita Rudi po rikthehet në ekran. Moderatorja nga Kosova u tërhoq nga televizioni pasi u bë nënë për herë të dytë në Mars të këtij viti, duke sjellë në jetë vajzën Bota. Lajmin e ka bërë me dije vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale, duke zbuluar dhe televizionin ku do të jetë pjesë.

Ndonëse nuk ka dhënë detaje për projektin e saj të ri, Elita shkruan se në fillim të 2022-it do ta shikojmë në ekran. “Pas një pauze të gjatë po kthehem në botën e televizionit. Kam punuar gjatë për rikthimin tim në ekran, e tani ka ardhur koha t’ju njoftoj se në fillim të vitit 2022, do të shihemi bashkë përmes ekranit televiziv, për të cilin më ka marrë shumë malli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

Detajet e projektit tim të ri do t’i zbulojmë bashkë hap pas hapi, e sot dua t’ju njoftoj se rikthimin tim do ta bëj në televizionin @klankosovaofficial . Kaq për momentin dhe faleminderit që keni pritur për këtë moment bashkë me mua💞. Stay tuned.“, ka shkruar moderatorja. /abcnews.al