Përfshihet nga flakët një shtëpi në fshatin Xibrakë

schedule00:21 - 12 Janar, 2022

schedule 00:21 - 12 Janar, 2022

Përfshihet nga flakët një shtëpi dy katëshe në fshatin Xibrakë. Drejt vendngjarjes janë nisur tre makina zjarrfikëse, një autoambulancë.

Fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz. Nga flakët është djegur dhe një automjet. Zjarri është i përmasave të mëdha. / abcnews.al