“Einxhel nuk ka lidhje me VIP, Dagz si…”, Stresi bën deklaratën e fortë

schedule08:18 - 23 Janar, 2022

schedule 08:18 - 23 Janar, 2022

Stresi, në një intervistë të dhënë së fundmi, ka folur dhënë mendimin e tij ëpr Big Brother VIP. Përveç lidhjes mes Donaldit dhe Beatrix, reperi ka bërë një koment dhe Einxhel, me të cilën ka pasur një përplasje të fortë disa kohë më parë.

Einxhel është një ndër konkurrentet më të forta dhe të komentuara, sidomos për lidhjen me Dj Dagz. Stresi thotë se ajo nuk mund të quhet VIP. “Egoiste shumë, naive shumë. Nuk është modeli për ta ndjekur. Ajo në “Big Brother” kishte deklaruar që e kanë sharë e më pas i kanë kërkuar falje.

LEXO EDHE: “Diçka e shpifur!” Stresi komenton lidhjen Donald-Beatrix dhe flet për komentin e saj për Borën

DJ Dagz i lë të gjithë pa fjalë, zbulon kushtin që i ka vënë Einxhel-it për t'u martuar bashkë, Ilir bën komentin epik (REPLIKAT+VIDEO) - Gossip

Jo vajzë e dashur. Nuk të kam kërkuar falje e as nuk të kërkoj falje. Ajo nuk ka lidhje me fjalën VIP. Ka qenë gjithë jetën në disco darkave, puthu me njerin…”ka thënë ai. Pyetur në lidhje me Dagz, ai është shprehur se: “I shkreti ai. Unë e shoh si peshk atë.” /abcnews.al