Einxhel iu nënshtrua operacionit pas incidentit në “Big Brother”, dalin detajet e para

schedule15:20 - 28 Janar, 2022

schedule 15:20 - 28 Janar, 2022

Einxhel Shkira pësoi një incident të rëndë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo lëndoi rëndë krahun gjatë një loje të improvizuar nga Iliri në shtëpinë e famshme. Pasi mori ndihmën e parë nga mjekët në shtëpi, produksioni lajmëroi se ditën e sotme është dërguar për trajtim të specializuar në spital.

LEXO EDHE: Momenti kur Einxhel thyen krahun në “Big Brother VIP”, dalin pamjet e rënda

Pak minuta më parë, produksioni njofton se pas ekzaminimit që doktorët i kanë bërë Einxhel, kanë vendosur që ajo të bëjë një ndërhyrje. Ajo do të qëndrojë nën kujdesin mjekësor dhe nën vëzhgimin e kamerave për aq kohë sa do të nevojitet. Në zarfin që lexoi Arjola, nuk u dhanë detaje të tjera.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

/abcnews.al