Edicioni Veror 13 gusht 2018

schedule08:17 - 14 Gusht, 2018

schedule 08:17 - 14 Gusht, 2018

Edicioni Veror e nisi këtë javë me të rinjtë që praktikojnë çiklizmin në rrugë të vështira. Gazetarja e ABC News e Edicionit Veror, Fjorda Llukmani së bashku me disa të rinj të apasionuar pas xhirove me biçikleta, ka pedaluar për 4 km në të gjithë gadishullin e Porto Palermos, në kërkim të plazheve sekrete rreth e rrotull repartit ushtarak të nëndetseve.

Të rinjtë e “Bike Holiday Albania” kanë dhënë këshillat e duhura për dishezat dhe maloret, vështirësitë dhe sesi duhet të pedalohet, qëndrimi i duhur dhe frenimi.

Më pas studio verore ka vijuar me blogerët e modës të Stela Sallaku dhe Stivi Reka, të cilët kanë sjellë për publikun disa këshilla se si të kombinohen për në plazh. Me kameran e ABC News stilistja Sallaku vlerësoi edhe kombinimet më të bukura të plazhistëve. /abcnews.al

https://youtu.be/_Lg3-L6l-4k