Edicioni qendror me Juli Krisafin (23/05/2023)

schedule20:18 - 23 Maj, 2023

schedule 20:18 - 23 Maj, 2023

Edicionet informative ne ABC News. Zhvillimet më të fundit të aktualitetit, politikes, kultures, sportit, rajonit dhe botes do të vijnë tek ju për rreth 60 minuta. Temat kryesore e ditës do të zgjerohen gjithshtu përmes analistëve apo ekspertëve të njohur në studio.