Edi Rama humb nënën, Thaçi mesazh ngushëllimi: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë!

schedule11:02 - 1 Gusht, 2020

schedule 11:02 - 1 Gusht, 2020

Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënë, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare.

Një mesazh ngushëllimi në këtë ditë të trishtë për kreun e qeverisë i ka nisur presidenti i Kosovës.

Me anë të një postimi në Facebook, Hashim Thaçi i drejtohet Ramës duke i thënë se “bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta.”

Thaçi i ofron Ramës ngushëllimet në emër të familjes së tij.

Postimi:

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes. HTH” /abcnews.al/