Ed Sheeran dhuron sendet personale në ankandin e bamirësisë

schedule09:41 - 23 Tetor, 2020

schedule 09:41 - 23 Tetor, 2020

Ed Sheeran po nxjerr në ankand lodrat e tij të fëmijërisë dhe tekstet e shkruara me dorë për të mbledhur para për bamirësi. Ylli i pop-it ka dhuruar sende personale duke përfshirë disa tekste me shkrim nga hiti i tij “Perfect” për një bamirësi në Suffolk.

Sheeran shpreson të shesë pasuritë e tij të çmuara për të mbledhur para për të rinjtë në Suffolk, duke përfshirë edhe rindërtimin e një sheshi lojrash në Ipsëich. David Beckham, Kylie Minogue dhe Usain Bolt dhuruan gjithashtu artikuj në ankandin në internet, i cili do të zgjasë deri më 8 nëntor.

Ed Sheeran po dhuron disa nga pasuritë e tij të dashura për bamirësi

Data e përfundimit të ankandit përkon me ditën e fundit të ekspozitës Ed Sheeran: Made in Suffolk , që tregon historinë e ngjitjes në karrierë si një yll me famë botërore. Një portret i madh i tij pikturuar nga Colin Davidson është gjithashtu një nga artikujt e shumtë të dhuruar në ankandin e bamirësisë. /abcnews.al

 

Tifozët e Mega gjithashtu mund të marrin duart në kitarën e Ed

Tifozët gjithashtu mund të bëjnë oferta për një EP të punuar me dorë You Need Me nga 2009

Krijuesi i hiteve është bashkuar me prindërit e tij për të mbledhur para për qarkun e tij në shtëpi Suffolk

Një portret i madh i Ed pikturuar nga Colin Davidson është gjithashtu për t'u kapur

Ylli po ndahet gjithashtu me një biletë 3 £ në koncertin e tij të parë në Legion Britanik