“Ed Rama i PD-së dhe katunari i Surrelit”, kryeministri poston foton me emigrantin kuksian

schedule08:35 - 19 Prill, 2021

schedule 08:35 - 19 Prill, 2021

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm e ka nisur me një postim nga avioni “AirAlbania” brenda të cilit erdhën udhëtarët e parë nga Londër në Rinas dhe më pas në aeroportin e Kukësit ‘Zayed, Flatrat e Veriut’. “Mirëmëngjes dhe me këto dy foto nga çasti i hapjes së Aeroportit Ndërkombëtar “Zayed – Flatrat e Veriut”, ju uroj një ditë të mbarë “, shkruan Rama.

Po ashtu Rama ka publikuar foto edhe  me njërin prej emigrantëve, i cili quhet Eduard Rama, por kryeministri e quan Edi i PD.

“Dy adashë. Majtas Ed Rama i PD, kuksian Londre, djathtas Ed Rama i PS, katunar Surreli”, shkruan Rama. /abcnews.al/