E zhgënjyer nga Donaldi, Einxhel surprizon me fjalët për Ilirin

schedule12:24 - 19 Janar, 2022

schedule 12:24 - 19 Janar, 2022

Zinxhiri i shpëtimeve mbrëmjen e djeshme ka shkaktuar një zhgënjim të madh tek Einxhel. Fakti që Donaldi dhe Beatrix nuk shpëtuan Dagzin, i cili doli nga shtëpia e Big Brother VIP, nuk është pritur fare mirë nga moderatorja dhe këtë gjë e vuri në pah menjëherë.

“Të paktën Iliri iu ka ndenjur besnik njerëzve vet.”, tha Einxhel për Ilirin me të cilin ka pasur shumë përplasje gjatë javëve. “Unë e kam zgjedhur Sabianin gjithmonë dhe duke e ditur se kë do të zgjidhte nga pas.” ia kthen Iliri.

DJ Dagz, i eliminuari i dytë në natën e sotme në BB VIP - Telegrafi

Megjithatë, zgjedhja e Donaldit për të shpëtuar Tanin dhe e Beatrixës për Egzonën është kritikuar gjithashtu dhe nga banorët e tjerë. Kujtojmë që në nominim për të dalë të premten është Beatrix, Donaldi dhe Einxhel. /abcnews.al