E tmerruar nga Covid-19, Maria De Filippi:Kam bërë 6 teste

schedule14:24 - 3 Korrik, 2020

schedule 14:24 - 3 Korrik, 2020

Ikona e ekranit italian, moderatorja Maria De Filippi është shprehur e frikësuar nga pandemia Covid-19.

Në një intervistë për rervistën e njohur ‘Oggi’, ajo ka treguar se udhëton me doreza dhe dizefekantë, gjithashtu ka bërë gjashtë teste.

Teksa bën thirrje për të treguar kujdes, ajo thotë se puna i ka shtuar edhe më shumë ankthin.

‘Për shkak të punës më duhej të takoja vazhdimisht njerëz dhe vazhdimisht tmerroheja nga fakti se mund të merja virusin. Për këtë aryse mbaja dhe një pompë në çantën time dhe në komedinën e krevatit dhe e përdorja shpesh për tu qetësuar. Isha në ankth.

E vërteta është se nuk ka mbaruar, të gjithë duhet të mësojmë të jetojmë me këtë virus, duhet të mësohemi me distancimin dhe të mendojmë ndryshe’, thotë ndër të tjera Maria. /abcnews.al