“E morën mësysh”, Dagz është sëmurë, Einxhel ndan foton pranë tij

schedule18:02 - 3 Tetor, 2022

schedule 18:02 - 3 Tetor, 2022

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka qenë sëmurë dhe shkaktarin e kësaj gjendjeje, moderatorja e ka gjetur te “syri i keq”.

“E kanë marrë çunin e madh më sysh. Ka qënë sëmurë gjithë natën” shkroi ajo krahas fotografisë ku Dagz shihej duke fjetur. Kujtojmë që dyshja kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak se pranuan se do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja pritet të mirëpresin shumë shpejt një djalë.

/abcnews.al