E konfirmuar, Apolonia mbetet pa trajner pas tre javësh

schedule17:59 - 22 Shtator, 2022

schedule 17:59 - 22 Shtator, 2022

Apolonia ka mbetur pa trajner pas humbjes së pësuar me përmbysje kundër Besës së Kavajës.

Klevis Dalipi e ka njoftuar vetë diccka të tillë përmes rrjeteve sociale, teksa shkruan:

“Projekt i papërfunduar! Një falënderim për impenjimin dhe seriozitetin e treguar nga ju djema. Suksese… Jeni më të mirët”. / abcnews.al