“E kam dhe unë një shok”, Klaudia Pepa flet për jetën private

schedule10:58 - 24 Maj, 2022

schedule 10:58 - 24 Maj, 2022

Që pas ndarjes nga Albi Nako, Klaudia Pepa nuk është përfolur për një histori dashurie. Balerina, e cila jeton prej disa kohësh në Itali ku dhe ka ndërtuar një karrierë të suksesshme, ka preferuar që ta mbajë larg vëmendjes së mediave jetën private.

Mirëpo, e ftuar në emisionin në “Kurthin e Piter Pan”, balerina ka treguar për herë të parë se është e dashuruar. “Një shok e kam dhe unë”, tha Klaudia duke mos preferuar që të ndajë detaje. Sa i përket Eurovisionit, tha se e shikoi pafund dhe ndihet e lumtur për jehonën që pati.

/abcnews.al