E imagjinoni Jennifer Lopez me flokë rozë, këngëtarja na surprizoi

schedule16:00 - 15 Tetor, 2021

schedule 16:00 - 15 Tetor, 2021

Disa ditë më parë Jennifer Lopez na dha frymëzimin e përsosur, të vjeshtës me grimin e saj në nuanca kafe. Këtë herë, ylli u shfaq me një pamje krejtësisht të ndryshme të flokëve se zakonisht.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Jo, Jennifer nuk i ka prerë flokët shumë afër dhe nuk ka eksperimentuar me gjatësinë e tyre, por ka bërë një ndryshim të madh në ngjyrën e tyre. Duke u larguar nga nuanca ngjyrë gështenjë dhe ngjyrat e arta të ngrohta që ne i kemi dashur aq shumë, por që jemi mësuar me flokët e saj për kaq shumë vite, JLo i tha “po” një pamje të flokëve rozë, duke bërë debutimin e saj me një çamçakëz rozë. ngjyra në flokët e saj. A jeni gati ta shihni atë me flokë rozë?

Jennifer Lopez me flokë rozë

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DSW Designer Shoe Warehouse (@dsw)

Para se të mërziteni dhe të panikoseni, do t’ju them se ndryshimi u bë për nevojat e fotografisë së saj për fushatën e markës DSW dhe publikimin e koleksionit të saj personal  #JLoJenniferLopez me këpucë, një fakt që ne dyshojmë se jemi të sigurt dhe është një paruke.

Në çdo rast, edhe nëse e dimë që është një paruke, Jennifer Lopez me flokë rozë është padyshim versioni më rock i JLo që jemi mësuar dhe na pëlqen shumë. Jennifer, vërtet guxove? Çfarë mendoni ju?