E gjelbra është ngjyra më e mirë e momentit, e thotë moda

schedule01:28 - 21 Qershor, 2022

schedule 01:28 - 21 Qershor, 2022

Nëse ka një ngjyrë që triumfon në pasarela dhe pamjet e rrugës këtë vit, ajo është jeshilja. E sofistikuar, shpresëdhënëse dhe simbol i modës së qëndrueshme, këtë vit rilançohet në mënyrë dinamike në të gjitha versionet e tij, nga versioni më i dobët tek ai i më i hapuri, ulliri, por edhe versioni më intensiv, pothuajse i rrjedhshëm.

Zgjidhni në versionin e tij total, duke investuar në koordinata shik ose rifreskoni paraqitjet tuaja me këste të vogla. Çantat e verës, syzet e diellit me karakter vintage dhe shpakat, adoptojnë ngjyrën jeshile dhe bëhen ‘must have’ të sezonit./abcnews.al

 

 

/abcnews.al