E gjelbërta është ngjyra që ju duhet këtë verë

schedule08:38 - 19 Korrik, 2022

schedule 08:38 - 19 Korrik, 2022

E gjelbra është pa dyshim një nga trendet kryesore për këtë vit dhe për këtë arsye është e pranishme në shumicën e garderobave.

Edhe me arsye të mirë, pasi është një ngjyrë e gëzuar dhe freskuese dhe mund të kombinohet me gjithçka në mënyrë harmonike edhe me një sërë ngjyrash të ndezura pa humbur asnjë moment atmosferën e saj luksoze chic.

Sot do t’ju japim një sërë idesh perfekte për ta shtuar në kombinimet tuaja.

Zgjidhni një pjesë jeshile për look-un tuaj të verës si një fustan apo jumpsuit, një top që do ta vishni me gjithçka si pantallona të shkurtra apo pantallona të bardha, portokalli apo vjollcë për një pamje super chic, një set me ngjyrë jeshile për një pamje perfekte dhe argëtuese më shik në plazh.

Çdo nuancë e gjelbër dhe nëse e bëni tuajën, është e sigurt që nuk do të kalojë pa u vënë re.

Kombinoje me të verdhën, portokallinë, blunë e hapur dhe sigurisht të bardhën!/abcnews.al