E FUNDIT/ Zjarr në “Myslym Shyri”, dyshohet për rrjedhje gazi

schedule17:04 - 25 Janar, 2020

schedule 17:04 - 25 Janar, 2020

Një bombol gazi ka shpërthyer në zonën e “Myslym Shyrit” në Tiranë. Dy automjete zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Nga të dhënat paraprake mësohet se bombola ka shpërthyer pranë një pike tregtare që shërben për mbushjen e gazit. Nuk ka ende të dhëna nëse nga flakët rrezikohet depozita e gazit.

(lajmi në përditësim)