Tragjike! Vdes në vendin e punës i riu në Tiranë

schedule16:14 - 22 Dhjetor, 2021

schedule 16:14 - 22 Dhjetor, 2021

Një 30-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në vendin e tij të punës në Tiranë. Policia bën me dije se A. G., 30 vjeç dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:20, te Rruga e Elbasanit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.12.2021, rreth orës 15:20, te Rruga e Elbasanit, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi A. G., 30 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

g.v/abcnews.al