Shpërthen bombola e gazit në një shtëpi në Sarandë

schedule16:11 - 29 Tetor, 2022

schedule 16:11 - 29 Tetor, 2022

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në lagjen nr.4 në Sarandë.

Abc mëson se ngjarja ka ndodhur në banesën e shtetasit Mikel Steriopulli.

Bombola e gazit ndodhej në ballkonin e banesës dhe ka qenë duke punuar në momentin që ka plasur.

Nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale.

Arritja në kohë e shërbimit zjarrfikës bëri të mundur shuarjen e zjarrit./Abcnews.al/